obrazek_vyrobku

Rám s dvířky, montážní rampou a podpěrou pro plynoměr

Popis:


 

Rám s dvířky a rampou slouží k osazení objektu hlavního uzávěru plynovodní přípojky, regulátoru a plynoměrů G10,G16,G25 . Rám s dvířky je též vybaven podpěrou pro plynoměr. Instalace rámu s dvířky se provede do samostatně stojícího sloupku (přístřešku) na hranici pozemku. Rám s dvířky vybavený montážní rampou umožňuje upevnit pomocí třmenu nadzemní závitovou přechodku PE-ocel typu Tezap, HUP a regulátor plynu. Podpěra pod plynoměr je řešena s možností variabilní fixace. Napojení plynoměru se provede na příslušnou plynovou instalaci. Dva třmeny, které jsou součástí montážní rampy zajišťují tuhost a přesnou fixaci rozteče plynové instalace pro plynoměr. Montážní rampa s třmeny umožňuje velkou variabilnost ve dvou rovinách.

Rám je svařen z ocelových lisovaných profilů. Dvířka jsou dvojdílná opatřena zámkem na čtyřhranný klíč a větracími otvory, které splňují požadavky TPG 934 01 čl.5.1.

Povrchová úprava je komaxitová v barvě hnědé nebo bílé. Je možné na přání zákazníka provést komaxitovou povrchovou úpravu dle zadání požadovaného RALu.

Schéma:


schema

Rozměry:


Objednací číslo

Vnitřní rozměr rámu š x v x h (cm)

Venkovní rozměr rámu š1 x v1   (cm)

Povrchová úprava

Délka montážní rampy r (cm)

Použití pro

219893

90x85

98x93

komaxit

bez montážní rampy

HUP+Regulátor+plynoměry G10, G16, G25

219893/II 90x85x50 98x93 komaxit 90 HUP+Regulátor+plynoměry G10, G16, G25

 

 

Poznámka: komaxit = prášková barva, běžně se dodává v barvě hnědé a bílé

                   rozměry v cm

 

Výroba plynárenských zařízení.